Folie i maty grzewcze

Ciesz się ekologicznym i zdrowym ciepłem, obniżając jednocześnie koszty jego pozyskania.

Ogrzewanie elektryczne na podczerwień

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej wraz z montażem elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień marki Termofol. 

Ogrzewanie to należy do najbardziej popularnych czystych technologii grzewczych i sprowadza do zera emisję dwutlenku węgla i pyłów. Zakup oraz instalacja ogrzewania podłogowego na podczerwień jest konkurencyjna cenowo względem rozwiązań alternatywnych a ponadto nie generuje kosztów serwisowania i naprawy w przyszłości.  

 Niektóre zalety systemu ogrzewania podłogowego:

  • Równomierne i łagodne ogrzewanie podłogi oraz pomieszczenia. 
  • Niewywoływanie ruchów powietrza unoszących kurz i roztocza. 
  • Regulowanie temperatury przez inteligentny termostat – rodzaj termostatu można wybrać pod własne preferencje 
  • Modułowy montaż ogrzewania elektrycznego Termofol  

Zaletą ogrzewania podłogowego opartego na foliach grzewczych jest niezwykle szybki i sprawny montaż – z reguły już w ciągu 1 dnia możemy cieszyć się nowym, działającym ogrzewaniem.

Ogrzewanie Termofol

Gotowy system grzewczy zajmuje wraz z izolacją maksimum 8 mm pod podłogą pływającą. Brak rur, kominów, pieca, składu paliwa i tego typu elementów związanych z tradycyjnym ogrzewaniem oznacza, że zyskujemy nie tylko czyste ogrzewanie, ale też większe możliwości aranżacyjne.    

Wykonanie montażu przez instalatorów będących elektrykami z uprawnieniami zapewnia pełną gwarancję producenta na cały system.